AD (728x60)

Site içeriğinde yer alan yazı ve grafiklerin bütün hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz ©. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Blog Arşivi

1 Mayıs 2015 Cuma

Tekirdağ - Avşa Adası Gezi Turu

Paylaş & Yorum
Tekirdağ - Avşa Adası Gezi Turu

Tekirdağ İlinden Günlük Olarak Avşa Turu Seferlerimiz Başlamıştır.

Avşa Adası, Marmara Denizi'nden düzenlenen yat turları ve tekne turları ile 3 saat içinde adaya ulaşılabilmektedir. Balıkesir'in Marmara ilçesine bağlı bir yerleşim yeridir. İlçe merkezine 11 km, il merkezine 155 km uzaklıktadır. Avşa adasının diğer adı " Türkeli " adasıdır. Fakat " Türkeli " ismi " Avşa " olarak değişmiştir.


Takımadalar arasında, kapladığı alan bakımından, Avşa Adası Marmara ve Paşalimanı Adalarından sonra gelir. Uzunluğu 7 km, genişliği 4 km.'dir. 1965 yılında 1146 nüfusu olan adada, son nüfus sayımına göre 2000, gayriresmi olarak da 2500 kişi yaşamaktadır. Yazın ise Avşa Adası yoğun geçen turizm sezonu dolayısıyla 90.000 - 100.000 insanı barındırmaktadır. Gerek eğlence ve gerekse dinlence bakımından imkanları bulunan Avşa Adası'na yaz sezonunda Tekirdağ'dan her gün Tekirdağ Yat Turu teknelerimiz gemi tarifeli sefer yapmaktadır, hafta sonları ek seferler de konulmaktadır.


Etiketler: , , , , , ,

Tekirdağ'da bir ilki gerçekleştiriyoruz , Tekirdağ Yat Turu - Kişisel Organizasyonlarda hedefimiz en kaliteli hizmeti verebilmektir.

1 yorum:

  1. Tur fiyatlarınız nelerdir ? Tekirdağ da başka bu sektörü yapan firma bulunmamakta sanırım.

    YanıtlaSil

 

Organizasyonlarımız

Ekstra Hizmetlerimiz

Fasıl

Özel Kokteyl

Özel Alkollü İçecek

Solo Keman

Limuzin Servis

Facebook Sayfamız

Twitter Sayfamız

Telif Hakkı © Tekirdağ Yat Turu | Dizayn Alpbeyazgul.com
UA-51166623-1