AD (728x60)

Site içeriğinde yer alan yazı ve grafiklerin bütün hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz ©. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Blog Arşivi

17 Mayıs 2015 Pazar

Yatta Mezuniyet Balosu

Paylaş & Yorum
Yatta Mezuniyet Balosu

Tekirdağ ilinde profesyonel ekibimiz 250 kişilik lüks teknemiz mezuniyet balosu organizasyonu düzenleyecek müşterilerimizin rezervasyonlarına hazır haldedir. Alışılmış basit mezuniyet gecesi organizasyonlarının sınırlarını aşıp yepyeni bir eğlence imkanı sunuyoruz. Siz değerli öğrencilerimize uygun fiyatlar garantisi altında rezervasyon imkanı sunuyoruz. Sizde farklılık yaratmayı seviyorsanız tercihinize uygun menüler ve diğer ekstra hizmetlerin tümü uygun fiyatlar doğrultusunda belirlenecektir.


En özel gecenizde beklentiniz sadece güzel kıyafetler giyip, müzik eşliliğinde dans edip sonrada evinize gelmek mi ? Sizinle birlikte mezun olan dostlarınızın, bu istikamette ilerlemesine izin mi vereceksiniz ? 

Yoksa hala teknede mezuniyet balosu kutlama fikrini, arkadaşlarınızla paylaşmadınız mı ? Sizin bir anlık orijinal fikrinizle arkadaşlarınızın unutamayacağı bir anı yaşaması sizin elinizde. Bu fikir sizdeki sıradanlık bağımlılığını ortadan kaldıracak bir organizasyon niteliğindedir. Yatta mezuniyet balosu organizasyonu Tekirdağ - İstanbul Yat Turu hizmetlerimizi sizlere en yüksek kalitede sunmayı amaçlayarak hazırlanmıştır.


Etiketler: , , , , , ,

Tekirdağ'da bir ilki gerçekleştiriyoruz , Tekirdağ Yat Turu - Kişisel Organizasyonlarda hedefimiz en kaliteli hizmeti verebilmektir.

1 yorum:

  1. Gemi ekipmanlarına ihtiyac olması halinde bizimle iletişime geçin lütfen. Saygılar

    YanıtlaSil

 

Organizasyonlarımız

Ekstra Hizmetlerimiz

Fasıl

Özel Kokteyl

Özel Alkollü İçecek

Solo Keman

Limuzin Servis

Facebook Sayfamız

Twitter Sayfamız

Telif Hakkı © Tekirdağ Yat Turu | Dizayn Alpbeyazgul.com
UA-51166623-1